Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti pukiztok a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti pukiztok a barátotok, férjetek társaságában? Állítólag ez a teljes bizalom jele, és ha nem csinálod akkor nincs minden rendben a kapcsolatban! Igaz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
van benne valami, de én még nem mert megcsinálni (hangosan):D egyébként én a szülők, tesóm előtt sem pukizom hangosan :)
2010. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez neveltetés / szocializáció kérdése szerintem. Akinek a családjában "divat" volt pukizni, az valószínű a párja előtt is csinálni fogja, mert számára így természetes... Akit meg arra neveltek, hogy a pukizás hűű de csúnya dolog, meg a szülei se csinálták egymás előtt, az meg hiába bízik meg a párjában teljesen, nem fogja előtte csinálni... Ennek semmi köze nincs bizalomhoz!


Persze ennek vannak változatai is :) Meg ittvan még a büfizés is... Meg ugye lehet olyan is, hogy az egyik fél ilyen, a másik meg olyan... Lehetne erről sokmindent írni :) Pl nálunk úgy volt, hogy anyum pukizik is meg büfizik is előttünk, apa meg nem... Én a kettő közt vagyok, büfizni szoktam előttük, pukizni viszont soha senki előtt nem szoktam és nem is akarok :)


18/L

2010. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálunk minden rendben van a kapcsolatunkban, 3 éve nagyon boldogok vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Ennek ellenére én igyekszem nem pukizni a barátom előtt, bár már volt, hogy megtettem, és csak nevettünk egy jót, és tudom is, hogy Őt nem zavarná (Ő szokott előttem pukizni), de valahogy erre mégsem vagyok "képes" egyelőre. Talán majd ha összeköltözünk, ez is megváltozik :) Mert amúgy pl. simán pisilünk a másik orra előtt, sőt, tampont is raktam már fel a barátom jelenlétében, meg ilyenek, nem tudom, miért "nem megy" a pukizás egyelőre... :D
2010. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Háát, nálam csak akkor suttyanik ki, ha nem egy helyiségben vagyok vele, de előtte konkrétan nem.

30/ nő.

2010. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Neeem, nem merek! :D

Barátom azt hangsúlyozza, hogy ameddig nem pukizunk egymás előtt, nem is vagyunk "igazi" pár:DD De inkább csak viccnek szánja.

2010. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

17:52


Amúgy még azt hozzátenném, hogy én még akkor sem szoktam hangosat pukizni, ha tök egyedül vagyok a lakásban, szerintem gusztustalan... Még magam előtt is...

2010. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk egymás előtt pukizni, de csak jöt röhögünk rajta. Amúgy van benne valami, mert eddig ő a 2. pasi aki mellett meg merem tenni, szóval ez nálam nagy dolog, és biztos hogy maximális bizalmat kíván.
2010. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

17:54

Nem akarok vitázni ( isten ments), de amit te csinálsz roppant egészségtelen, majd olvass csak utána, ha érdekel, miért szükséges a bélgázokat normálisan kiüríteni.Ez olyan, mintha a böfit visszatartanád.

Én bocs, de szoktam, nem akarok bélcsavarodást és hasgörcsöt kapni.

2010. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a bizalmas kapcsolat alapja, még apukámat is megkérdeztem :D Ő most a királyi vadászra gyúr :D Én meg szétröhögöm magam :D
2010. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

simán megy a puksi! :D

szoktunk poénból szörnyülködni, hogy fuujjj, de büdi.

de ez egy természetes dolog. a saját otthonomban hadd eresszek már néha egyet.

nem emiatt fog elhagyni.


pl apás szülésnél ennél durvább dolgokat is fog látni-hallani, úgyhogy felkészítem :D

2010. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!