Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg a menstruációm...

Miért jön meg a menstruációm össze-vissza?

Figyelt kérdés
46 éves vagyok, 11 éves korom óta menstruálok. Körülbelül egy fél éve rendszertelenül jön meg a menzeszem. Hol 22 napra, hol 60 napra, most legutóbb pedig 13 napra, amit nem is neveznék rendes menstruációnak, mert csak ilyen barnás valami :) Ez a korom miatt lehet, vagy esetleg előfordulhat hogy valami más oka van? Egy orvosnál voltam ezzel a panasszal, ő úgy fogalmazott, hogy fárad a petefészkem.

2016. aug. 23. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
(Nem vagyok benne biztos, de a közös naptárból ítélve, amiben számoztuk a napokat) anyukámnak is előfordult az ilyen, mielőtt egyszercsak 100-valahány nap után többször nem számozta a napokat. Ha nem nyugtat meg az orvos véleménye, kérd egy másikét, vizsgáltasd meg magad alaposan, hogy fény derüljön akármi esetleges problémára. Bár ebben a korban már simán lehet a menopauza előszele.
2016. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!