Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy még nem állt...

Normális, hogy még nem állt vissza rendesen a menstruációm a baba születése után ennyi idővel?

Figyelt kérdés
2. babám. Első után szépen visszaállt, rögtön megjött 6 héttel szülés után. 2. babám császáros volt, elsőnek úgy tűnt visszaáll, mert egy mensim volt, aztán semmi, de el is kezdtem szedni olyan bogyót, amit szoptatás alatt lehet szedni-mindkettőt 9 hónapos korig szoptattam. A bogyó mellett nem akart megjönni, így abbahagytam. 3. mensim van azóta. Hosszabb a ciklusom-2 mensi között eltelt idő hosszabb. Ráadásul ez a mostani, nem akar normálisan megjönni. Az előző tök normálisan megjött, az első volt ehhez hasonló, de gondoltam azért, mert az az első. Tegnap előtt kezdődött, de nagyon kevés barnázással, és tegnap is csak barnáztam, ma meg még semmi. Bocsánat, hogy leírom, de olyan, mint a csokipuding és elég kevés, ilyet még nem is barnáztam. Ráadásul az első kettőnél mensi előtt fél időben és mensi előtt közvetlen is görcsöltem, most meg semmi. Remélem normálisan meg fog jönni. Másnak is nehezen állt vissza a ciklusa?
2015. okt. 22. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Még szoptatsz?

Szerintem normális még a kavarodás, igen :)

2015. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok már 1.5 hónapja. Hát remélem, hogy normális:D Majd csak visszaállok.
2015. okt. 22. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is kb. akkor hagytam abba :)

Még elég össze-vissza a dolog. A prolaktinom még mindig magas szerintem, mert ha megnyomom, jön a tej (bár már sós)


Szerintem még várj két-három ciklust, és ha nem normalizálódik a helyzet, akkor doki!

2015. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!