Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fekete folyás. De miért?

Fekete folyás. De miért?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek. Vasárnap sajnos elfelejtettem bevenni tablettát de a hétfőit már bevettem. Mai nap (kedden) fekete folyásom volt, úgy hogy a következő havimig még 12 nap van. Később ez már rendes piros vérre váltott. Természetesen kértem időpontot már nőgyógyásztól. De azért kíváncsi vagyok. Történt már valakivel hasonló? Ha igen az kérlek segítsen megnyugodni. Tartok tőle hogy baj van. Miért volt fekete? És miért vérzek? Hiszen csak egy tablettát hagytam ki. 18/L

2016. aug. 23. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A tabletták közül melyiket hagytad ki? Nem mindegy, hogy az első, középső vagy utolsó tabletták közül maradt ki. A betegtájékoztató mit írt erre az esetre? Mert az enyémnél az elfelejtett tablettát is be kell venni az aznapival együtt akár. Nem tapasztaltam még ilyet egyébként, pedig már kétszer is hagytam ki tablettát. Az jó, hogy elmész orvoshoz, a szexuális együttlétet védekezés nélkül meg addigis felejtsd el, mindenképp védekezzetek máshogy (óvszer).
2016. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs baj.ektoplazma
2016. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!