Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció 20 napos késése....

Menstruáció 20 napos késése. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 34 éves vagyok. Ebben az évben mindig 28-31 napra jött meg. Most semmi előjel se mellfàjdalom. Semmi.20 napja késik. Két teszt (nem gagyik) negatìv. Mennék orvoshoz csak sokàra adtak időpontot. Majd csak 2 hét múlva. Némelyik nap sokat megyek pisilni de nem csìp semmi ilyen. Valakinek volt hasonló?

2016. aug. 24. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs más orvos a közeledben?Azért ez elég súlyos
2016. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos
2016. aug. 24. 13:19
 3/9 anonim válasza:
Mindenképpen próbálj meg elmenni orvoshoz, esetleg magánrendelőbe. Ott biztos tudnak adni 2 héten belüli időpontot. Lehet, hogy hormonális változás, de a terhesség se zárható azért 100%-osan ki, én múlt héten voltam orvosnál menstruáció késés miatt szintén (nekem csak 10 napot késett), és az orvos azt mondta, hogy 14. Nap körül történik meg a beágyazódás, tehát addig ne feltétlenül higgyen az ember a teszteknek, de van, akinek sokkal később mutatható csak ki. Úgyhogy szerintem te is csak akkor fogsz megnyugodni, ha egy jó orvos megvizsgált:)
2016. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrázol esetleg? Mert akkor valószínűleg emiatt :) Ha nem akkor fordúlj orvoshoz
2016. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg cukorbetegség, pajzsmirigy gyanús nem vagy?
2016. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyet vizsgàltak. Cukormérőm van. Nem fogyózok. Nem félek a terhességtől. Nem lenne baj. Attól inkàbb hogy valami ciszta vagy ilyenek.
2016. aug. 24. 15:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöldike mindenkinek :)
2016. aug. 24. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, kiderült végül mi a helyzet?
2016. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd szerdàn megyek orvoshoz, addigra lett időpontom.
2016. szept. 4. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!