Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki! Sos! Megjott a menszes...

Valaki! Sos! Megjott a menszeszem es kozben a nemi herpeszem is kijott elsore mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Na szoval megjott a menszim es a nemi herpesz is elo jott :/ mit csinaljak most? Van itthon canesten meg telviran krem de megis mitcsinaljak? Valaki hazigyogymod valami? Csak mert igy csak nem mehetek orvoshoz sem :/ koszi elore is
2016. aug. 24. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a krémek nem jók a herpeszre, mert a herpesz egy vírus és nem gomba, meg nem baktérium. Erre valamilyen vírusölő szer kéne, amit meg csa
2016. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocs, elküldte, szóval ilyet csak orvos tud felírni.

Amúgy a herpesznél igazából csak a külső területet nézik, vagyis úgy is el tudsz menni, hogy menstruálsz. Felteszel egy tampont és kész. Elmondod előtte, hogy a mi a helyzet és kész.

2016. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdjél el szedni Lizin-C -t .A Lizin egy herpesz-stop hatású eszenciális aminósav. Minden vírusfertőzésre azonnali hatása van.
2016. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél orvoshoz? Menj nőgyógyászoz, mert ez nem poén.
2016. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy altalanos vizsgalatra nem szoktunk ugy menni, hogy megvan, de ha problemad van, es az van, akkor nyugodtan elmehetsz igy is. Az is elmegy akinek pl nem akar elmulni a mensije.
2016. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek! :) akkor elmegyek,csak meg eleg tudatlan vagyok es gondoltam ra kerdezek de akkor igy elmegyek! Vegulis gondolhattam volna de nembaj,ugy tanul az ember ha kerdezz:))
2016. aug. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!