Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitcsináljak ha oldalt kifolyi...

Mitcsináljak ha oldalt kifolyik a vér alvás közben?

Figyelt kérdés

Szóval, vettem éjszakai betétet de még nem próbáltam mert még nincs meg de nem sokára meg lesz. És előző betétemnél kifolyt oldalt. Az nem volt éjszakai de mindegyik betét oldalt ugyan olyan. Mit csináljak hogy ne follyon ki? Előre is köszi a válszokat!

Ui.: Tampont nem szeretnék használni!


13/L



2016. aug. 24. 21:29
 1/8 anonim válasza:

Tampont nem is ajánlott éjszakára


Nem lehet, hogy azért folyt ki, mert mar megtelt a betét és nem tudta "felszívni" a többi vert?

2016. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoros pamut bugyit vegyél fel...na megjött már azóta?
2016. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Aki forgolódós annak gyakori ez a probléma, elmozdul mindenféle betét, bugyi... én is ilyen vagyok, semmi nem vált be csak a tampon... azt használok éjszaka. Neked is csak azt tudom ajánlani hacsak nem akarsz pelenkát...
2016. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a tampon vált be, kb. minden betéttel szétáztattam az ágyat.
2016. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. Kommentelőnek: Nem azért folyik ki. Csak kifolyik. Nem telik meg még félig sem.
2016. aug. 24. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy pár kocka wc-papírt (vastag, minőségi) szoktam odahelyezni pluszba a betét mellé.

Még sosem áztam így át.

2016. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is wc papírt vagy zsepit összegyűrve hurkára szoktam még a betéten kívül odatenni, máskülönben nekem is kifolyik, de így sosem!
2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza volt. Szoros bugyi. En is tampont hasznalok ejszakara, mert amugy betetettel (pont emiatt) nem tudnek aludni, es az alvas fontosabb. Ket harom ejszakara kibirja a testem azt az egy darab tamoont, de megertem, hogy 13 evesen nem szeretned, nem is ajanlom. De tenyleg vedd meg a legnagyobb, "legejszakaibb", betetet. Nem tudom, amugy, hogy lehet-e itt markakat mondani, de nekem van egy marka, amit nagyon nagyon szeretek, bar dragabb joval, mint a tobbi, de nem kenyelmetlen, tenyleg legateresztos, mert pamut, az lenne neked jo ejszakara.
2017. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!