Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért voltam rosszul ennyire...

Miért voltam rosszul ennyire mikor megjött?

Figyelt kérdés
Reggel ültem és éreztem, hogy megjött. Ekkor elkezdtem szédülni, hányingerem lett. Lefekedtem nem lett jobb, fájt a hasam is rettenetesen. Megpróbáltam eljutni a WC-re, de közben összeestem, nem tudom hogyan vánszorogtam el odáig. Utána 1 órán át folyamatosan hánytam, hasmenésem volt, véreztem szörnyen és annyira fájt a hasam, hogy nem tudtam felkelni. Összeszedtem magam és vettem be gyógyszert. Rá pár órára jobb lett a helyzet, de szörnyű volt ezt átélni. Soha nem szoktam mégcsak görcsölni sem, nemhogy így járni. Milyen gyógyszert kellene bevennem, ami ilyenkor használ is? Eddig nem kellett semmi ilyen, de most megijedtem. Egyszer iskolában volt hasonló pár éve, de akkor nem hánytam, az legalább ilyen rossz volt, mert nem engedtek ki óráról, a többiek meg röhögtek, mert a fáj a hasam. Ez is akkor volt, mikor megjött, de mostanáig nem volt ilyen soha. Anya azt mondta nem hiszi el, hogy annyira rosszul voltam, de igen annyira és ráadásul most iskola sincs, hogy azt higgye azért mondom.
2016. aug. 26. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Senkivel sem volt még ilyen? Mostanában valami nagyon nem stimmel, mert 46 napra jött meg, a 30-33 helyett.
2016. aug. 26. 16:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem mond meg anyudnak hogy tényleg így volt és vigyen orvoshoz. Ha nem visz menj egyedül! Ezt nem szabad ennyiben hagyni ez nem normális
2016. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sosem görcsöltem, de egy ilyen alkalmam nekem is volt. Elég szörnyű volt, azt hittem elájulok. Azóta sem volt ilyen.

Én arra gyanakszom évek óta, hogy vérszegény vagyok. Lehet nálad is ez a helyzet.

2016. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Anyával nem lehet ilyen dolgokról beszélni, főleg mert így reagál mindig. Ha nincs otthon meg sem mondom neki, de azt hittem segít nekem, soha nem voltam még ennyire rosszul. Csak azt nem tudom, higy mit csinálok, ha az iskolában jön rám, vagy még rosszabb az utcán.

Szerintem én is vérszegény lehetek.

2016. aug. 27. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Háziorvosodnak mondhatod, hogy adjon beutalót kivizsgálásra. Aztán hátha anyukád is komolyabban veszi a dolgot.

De szerintem erre nőgyógyász is felírna valamit, ha néha előjönne, akkor beveszed a gyógyszert. :)

2016. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17 leszek nemsokára, nem fogok ezért 3 napot befeküdni a kórházba kivizsgálás címszó alatt. Nőgyógyászhoz sem fogok menni mostanában az biztos, egyszer pont elég volt. Abból én többet nem kérek, maximum ha valamikor terhes leszek elmegyek, de addig nem.

Otthon ez nálunk szégyen, mindig megaláznak elegem van. Tegnap se tehettem róla, hogy rosszul vagyok, és órákig nem tudtam kijönni a WC-ről. Folyamatosan benyitogattak, beszólogatott anya, mert meglátott egy tampont nálam. Igyekszem titkolni, de a lábamon nem tudtam megállni és egy rohadt görcsoldót sem képes venni.

2016. aug. 27. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nemnormális hogy édesanyád így reagál erre az egészre. Beszélj vele
2016. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg el kéne menned a dokihoz és nem így hozzáálni a rosszulléthez...
2016. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hisztizel csak, már ne haragudj. Már nem vagy annyira gyerek, hogy ne tudnál kivenni egy vény nélküli görcsoldót a gyógyszertárból. És mégis ki mondta, hogy befektetnek a kórházba? Nem nagy dolog kérni a háziorvostól egy beutalót vérvételre, vagy akármire.

Anyukádtól tényleg nem szép, hogy így áll hozzá, igazán megérthetné, elvégre ő is nő. De ha ő nem segít, segíts magadon.

Nőgyógyászat tényleg nem lehetséges, mert gondolom anyukád nem ad pénzt magánorvosra, SZTK-ba pedig nem érdemes menni, mert durvák, és csak duzzognak.

2016. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!