Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességmegszakítás után...

Terhességmegszakítás után piros (néha nagy alvadt vércsomók) tapasztálasa normális?

Figyelt kérdés
Sajnálatosan 3 napja abortuszon kellett átesnem, azóta vérzésem barnázós,néha egy-egy nyálka darab volt, majd nagyjából elmúlt, ma pedig görcsösen jelentkezett erősebb piros vérzés és sötétebb feketés csomók (én elvadt vérre tippelek). Ez normális, vagy ilyen vérzés esetén orvoshoz kell fordulni? Ha orvos, akkor nőgyógyászati szakrendelésen kell jelentkezni? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! Az abortusz erkölcstelenségéről kioktatást kérem mellőzzék a válaszolók, nem jókedvemből döntöttem emellett, hanem mert képtelen lettem volna a felnevelésére.

2016. aug. 26. 16:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Azóta nagyobb 3-4 cm-es darabok is jelentkeztek! Mindegyik nagyjabol mint egy sötét húscafat! Ez mit jelent?
2016. aug. 26. 16:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom ,hogy normalis e kuret utan a verzes. De en amikor mutet utan a kerdesem volt :felhivtam az osztalyt ahol mutottek es rakerdeztem . Probald meg Te is, ott tuti szakszeru tanacsot kapsz.
2016. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!