Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek nem 28 napos a ciklusa...

Akinek nem 28 napos a ciklusa hanem 30-35 napos, az teherbe eshet a menstruáció után pont 1 héttel? Ha nem 28 napra jön meg a vérzés akkor a peteérés se a 14dik napon van? Mitől fordulhat elő spontán peteérés?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!!
2016. aug. 26. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Akinek 28 napos, annak sem pont a 14. napon van peteérése. Vagyis nem biztos, hogy pont akkor van. Nem vagyunk gépek. Nem mindenkinek pont ugyanakkor van. És persze simán lehetnek peteérés nélküli ciklusok is.

Peteérést pontosan ovulációs teszttel lehet követni. Már ha azok valóban pontosak :)

Ha nem védekeztetek, akkor akár teherbe is eshettél.

2016. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, bizony teherbe eshetsz. De gondolom ezt te is tudtad...
2016. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Védekeztünk gumival, de valamilyen úton módon kiszakadt, és már későn vettük észre..

Köszi a válaszokat!:)

2016. aug. 26. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagykonyv szerint ciklushossz-14nap=peteeres. De ez egyenenkent es ciklusonkent is valtozhat. Nekem pl. 27-30 napos a ciklusom es 17-20. napon van peteeresem.. Allitolag spontan peteeres orgazmustol is lehet azt olvastam tobb helyen. A doki azt mondta szo szerint nekem amugy hogy barmikor teherbe lehet esni meg mensi alatt is( persze azert az esely kisebb.) A mensi utan egy het amugy mit takar? Mert a mensid lehet 4 illetve 10 napos is;) Kuld at hozzam a golyat,ha Te nem szeretnel babat;))
2016. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Spontán peteérést okoz a szexuális együttlét.
2016. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!