Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni menstruáció...

Tudnátok segíteni menstruáció ügyben?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt elhívtak egy csúzdaparkba és úgy volt hogy túl leszek már a havin, de késett. Holnap mennénk a második napon és mimdenki nagyon számít rám. Nagyon ciki lenne lemondani, de így mégsem mehetek el. Tampont nem használok, ezért így még nem is voltam vízben. Szerintetek mit csináljak?

2016. aug. 27. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőséged van: holnapig megbarátkozol a tamponnal, vagy nem mész. Szerintem kevésbé ciki lemondani, mint ott ülni a törölköződön, és magyarázkodni, hogy te miért nem fürdesz, meg miért nem csúszdázol...
2016. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thuesday ***** válasza:
mondd el, nem fognak megutálni a méhed miatt
2016. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy tampon, vagy otthon maradas. Emlekszem a kerdesedre, te kerdezted hogy elmulik-e x nap utan...ha nem mesz es vki emiatt megutal, akkor az nem a baratod.
2016. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így hordtam életemben először tampont. Nem éreztem közben az égvilágon semmit, de a ki-és betétel valami pokol volt (mert nem kérdeztem senkitől, hogyan csináljam)

Annyira fájt, főleg kivenni, hogy utána fél évig rá sem bírtam nézni.


Ma már folyamatos tamponhasználó vagyok (1,5 évvel később :D )



Nem volt gáz, csak figyelni kellett nagyon. Semmilyen fertőzésem nem lett, és tényleg, közben nem éreztem semmit.

2016. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!