Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció+hónalj púp Ez...

Menstruáció+hónalj púp Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A honaljamban egy borsó nagyságú púp van már hetek óta. Az interneten néztem és azt írták hogy egy kötőszövet gyulladasakor van ilyen csomó vagy púp a hónaljban. De nekem egy ismerősöm azt mondta hogy ez állítólag a menstruaciotol is kijohet, nos a kérdésem hogy igaz-e? És hogy nektek volt-e már ilyen? Aggodjak-e vagy ne? És hogy elmulik-e? Koszonom:)

2016. aug. 27. 09:59
 1/2 ÖngyilkosJelölt válasza:
Menj el vele orvoshoz, de a legeslegfontosabb hogy hagyjad! ne csinálj saját gyógyszert amit a neten olvasol! ha az összes tünet kijön akkor az orvosnak is említheted de még azelőtt menny el az orvoshoz!
2016. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egyszer volt ilyen, szőrtüsző gyulladásom volt. Antibiotikumot kaptam rá.

Inkább nézze meg egy orvos, minthogy valami más legyen, te meg kezeletlenül maradj, esetleg nagyobb gondod legyen belőle!

2016. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!