Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, teljesen szűz, még tampont sem használtam soha. Már 2 hónapja nem menstruáltam és nem tudtam, hogy mi van. Az egyik barátnőmmel vettünk egy terhességi tesztet (nem gondoltuk komolyan, hogy így szűzen terhes legyek, csak poénból vettük meg) és nem tudom, hogy hogyan, de két csíkot mutatott. Gyorsan vettem még hatot, de mindegyiken pozitívat mutatott. Én most nem tudom, hogy mi van, mert terhes nem lehetek, hiszen szűz vagyok. Szerintetek mi lehet?

2016. aug. 27. 22:38
 1/10 anonim válasza:
23%
Szűz Mária is 14 volt :D ne hívd a kölyköt Jézusnak (foglalt)
2016. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egyik éjszaka megszállt téged a Szent Lélek.
2016. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Lehet ciszta is. Menj anyukáddal orvoshoz. (nőgyógyászhoz)
2016. aug. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz. Hormonális problémák, ciszta és bizonyos esetekben rákos elváltozás okozhat fals pozitív eredményt.
2016. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

En tudom mi lehet! Kamu kerdes!

Meg a legostobabb 14 eves kiskamasz is elmenne dokihoz ha het tesz pozitivat mutatna.

2016. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, a legtöbb 14 éves nem mer elmenni nőgyógyászhoz.

Kérező, pedig el kellene menned, ultrahanggal megnézetni magad, mert akár ciszta is lehet.

2016. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi bajod sincs, a korodban még akár 6 hónap is kimaradhat, az is normális lenne.

A teszttel meg ne törődj, hiszen szűz vagy.

2016. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy normális ha kimarad, de az nem, hoyg pozitív a teszt. Mindenesetre inkább nézesse meg magát most orvossal, minthogy túl későn derüljön ki ha baj van.
2016. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező

Mi volt végül mesélj?

2019. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!