Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felszívodott e a tabletta?...

Felszívodott e a tabletta? (Hasmenes)

Figyelt kérdés

Mindennap este 8kor szoktam

bevenni a Mirabella fogamzasgatlót. Tegnap este 8kor is bevettem időben azonban ma reggel 8kor 12 órával a tabletta utan nagyon erős fájdalmas vízszerű világos barna hasmenésem volt 2x. Félek hogy így nem szívodott fel rendesen. Van okom félni tőle? Olvastam hogy 3-4 óran belül baj ha hasmenés vagy hányás van,nekem meg ugye 12 óra telt el de gondoltam inkább megkérdezem mert akkor ma semmi olyat nem csinálok. (1 éve és kb 2hónapja szedem rendszeresen)



2016. aug. 28. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A betegtájékoztató százszor többet ér és pontosabb és biztonságosabb, mint azon emberek véleménye, akik hétköznapi emberek és nincs orvosi diplomájuk, vagy gyógyszerészi végzettségük. Nem véletlenül van ez a betegtájékoztatóban, hanem azért, mert az úgy van!

Tudod ha 12 óra alatt sem szívódna fel egy gyógyszer hatóanyaga a szervezetedben, az milyen nagyon nagy gondot jelezne nálad?! Akkor neked valami betegséged lenne...

Viszont annyit tudok mondani, ha a hasmenésed továbbra is kitart, tehát nem csak ez az alkalom volt, később is lesz ilyen, akkor viszont függetlenül a bevételtől, alkalmazni kell kiegészítő védekezést.

2016. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!