Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az igaz, hogy az első pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az első pár hónapban nem ajánlatos hányni stb. , akkor se, ha már felszívódott a tabletta?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász mondta, hogy azoknál nem jelent veszélyt a hányás, hasmenés, akik már régóta szedik a fogamzásgátlót. Na de az van írva a tájékoztatóba, hogy 3-4 órával a tabletta után már nincs gond. Ezek szerint mégis van?
2016. márc. 23. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék. Ha hánytál akkor használj gumit is. Lehet te leszel a 0,01% akinek becsúszott, annyit nem ér egy abortusz. (Pontos választ nem tudok adni, nem tudom milyen tablettát szedsz, nem vagyok orvos, sem szakértő).
2016. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hányás-hasmenés témával vigyázni kell, ilyenkor mindenképp ajánlott gumi is vagy legalább vegyétek ki onnantól kezdve abban a hónapban. A másik amire ilyenkor figyelni kell, hogy ha beteg vagy és antibiotikumot kapsz: vannak olyan antibiotikumok, amik "hatástalanítják" a tabit. Ezt mindig kérdezd meg az orvostól!
2016. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!