Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha a legkisebb...

Mit tegyek, ha a legkisebb méretu tampont is fáj felhelyezni, túl szük a vaginám?

Figyelt kérdés

40 eves vagyok , szultem is egyszer, igaz , császárral.

Ha tampont valahogy felhelyzek félig , utana nem tudok leülni mert fáj.

Mi a megoldás? Mas is van igy ?


2016. aug. 29. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem felig kell felhelyezni, hanem "koccig", azaz teljesen, amig fel tudod, ergo a mehszajig. Mivel ott mar nincsenek nagyon idegvegzodesek, es ott nem szabad erezned, ha jol teszed fel, max amikor mar meg van telve, akkor feszit egy kicsit.
2016. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszul teszed fel. Velem is előfordult 1-2x
2016. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha félig teszem fel, akkor nekem is fáj. Teljesen fel kell tolni. Azért annyira nem vagy szűk, hogy egy mini tampon ne menjen fel, főleg, hogy élsz nemi életet is.
2016. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem élek szexualis életet
2016. aug. 29. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??? Hiszen írtad!!! Szültél már vagyis éltél nemi életet. Oké, most nem élsz, de egy férfi csak behelyezte a vaginádba a fücskösét! Ha az bement akkor egy minitampon is bemegy.
2016. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat akkor fel voltam izgulva az mas . Tamponhelyezeskor nem vagyok
2016. aug. 29. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Mini tampont meg a szuz lanyok is hasznalnak, nem letezik, hogy egy 40 eves anya ne tudja felhelyezni. Olvasd mar el legy szives a hasznalati utasitast.
2016. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, pedig én rendszeresen élek nemi életet, szinte naponta, ám menstruációkor gyakran én sem tudom teljesen feltolni odáig, ameddig kéne. Én úgy oldom meg a dolgot, hogy csak akkor használok tampont, amikor eléggé erős a vérzésem, hogy besíkosítsa a hüvelyemet, és fel tudjam tolni magamnak. Azzal is szoktam kísérletezni, hogy éppen milyen szögben tudom feltolni. Ja, és az is számít, hogy milyen fajta a tampon. Csak az OB fajta az, amit fel tudok rakni, a többivel nem boldogulok. Bár, az egyik barátnőm elvileg valamivel jobban besíkosítja magát, hogy fel tudja rakni. Nem tudom, hogy mivel, de megmondom őszintén, én ódzkodom a gondolattól, hogy ott olyankor sokat ügyködjek.
2016. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!