Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek ennyire...

Volt már valakinek ennyire durva bőrproblémája?

Figyelt kérdés

Próbálom lényegre törően: nagyon fehér bőröm van és sajnos sötét erős szőrszálaim.

Mióta az eszemet tudom szőrtelenítés után szőrtüszőgyulladásom van. Próbálkoztam már mindennel: krém (egy szálat nem visz le annyira erős a szőr..), epilátor, gyanta, borotva. Mostanában utóbbi, mivel nyár van... sajnos kb. 12 óra és újból borostás vagyok a borotvától de gondoltam kíméletesebb mint a gyanta. Hát nem vált be...


Voltam bőrgyógyásznál, írt fel krémet illetve azt javasolta hogy ne szőrtelenítsek... hát köszi :)))


Bőrradírt is próbáltam, illetve jó pár hónapja fogamzásgátlót is szedek de ez semmilyen hatással nem volt a bőrömre. Ja és PCO és hasonlók is kizárva, az endokrinológust is megjártam már.


Szóval a kérdésem, van e itt valaki aki hasonló problémával küszködik/küszködött és megoldódott neki a gondja? Annyira boldog lennék mert már semmi tippem nem maradt és unok minden nyáron hosszúban járni....


Kép csatolva (sajnos a combom is hasonló mivel ott is muszáj vagyok szőrteleníteni).


[link]



2016. aug. 29. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlatos lenne egy kozmetikust megkeresni. Ők jobban értenek a szőrtelenítéshez, sok tapasztalatuk van, lehet tudnak segíteni. :)
2016. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, de sajnos már ez is pipa..

Több éve rendszeresen, 3 hetente járok kozmetikushoz (intim szőrtelenítésre) és ő sem tud mit kezdeni a problémával. Sőt, állítólag én vagyok az egyetlen vendége akinek ennyi év gyantázás után nem ritkult a szőre :(

2016. aug. 29. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit még tudok ajánlani, hogy egy másik kozmetikust keress meg. Akit sokan ajánlanak. :)
2016. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!