Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj hogy 3 es fel honapja nem...

Baj hogy 3 es fel honapja nem jon meg?

Figyelt kérdés

Kb 3,5 eve jott meg az elso, kicsit fogytam az utobbi idoben, de lassan kb 8kg-t, (most 162cm, 49kg vagyok) utoljara majusban volt meg,ez baj?

15/l



2016. aug. 29. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
élsz nemi életet? menj el orvoshoz
2016. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, baratom sincs
2016. aug. 29. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen jött meg először, másodjára tökéletes pontossággal 28 nappal később. Aztán egy évre eltűnt teljesen. Utána egyszer csak megint megjött, és kisebb-nagyobb szünetekkel újból és újból jelentkezett, tehát pár éven át néha megjött nagyjából rendesen, néha meg kihagyott pár hónapot. Most már pár éve minden hónapban megjön általában, csak sokat késik, néha egy-két hetet is. És 20 éves vagyok. Szerintem eleinte normális, mert be kell állnia, nálam már lehet, hogy nem az, de nálad még beleférhet. Mindenesetre lehet, hogy tényleg jobb lenne elmenned dokihoz.
2016. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"most 162cm, 49kg vagyok" túl alacsony a bmi-d és nyilván a testzsírszázalékod is
2016. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolso, Es ez lehet a problema oka? Hízni nem szeretnek:( es elvileg meg pont az egeszseges tartomanyba esik...
2016. aug. 29. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:

dobj egy felöltözött, de azért nem télikabátos, fej nélküli képet! és megmondjuk, hogy testtömegprobléma-e!


eddig rendszeres volt?

2016. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kepbol biztos jobban latszana, de nem szeretnek megosztani magamrol kepet :( bocsanat.

Amugy igen, eddig rendszeres volt.

2016. szept. 1. 13:20
 8/9 anonim válasza:
Ugyanennyi kiloval ugyanekkora magassaggal voltam en nekem sem jott meg :/ valoszinuleg azert van mert fogytal nekem is emiatt volt.. Most visszajott 2-3 kilo normalisabban eszek most mar van :)
2016. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 165 cm vagyok és 50-51 kg,de nem befolyásolja menstruációt meg egyebek.

13/L

2017. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!