Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kezeljem a nemi herpeszt?

Hogyan kezeljem a nemi herpeszt?

Figyelt kérdés

ez valami undorito, soha nem volt semmi bajom

de utana olvastam es az thiszem, ez az.

hogyan lehet kezelni a nemi herpeszt? volt már valaki akinek bevált valmi? kenegettem sudocremmel, mert először azt hittem, h valami irritáció, pl borotválástól.. de nem mult el

22,L



2016. aug. 30. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Cink oxidos szárító paszta(Herpesz-paszta). Ez az egyetlen, azt hiszem, amit recept nélkül megvehetsz a gyógyszertárban. Ha elmész a bőrgyógyászhoz, lehet, hogy felír valami vírus elleni szert is, ha tényleg az. De lehet, hogy nálam is tévedtek, mert már vagy 14 éve nem újult ki, viszont nagyon nehezen gyógyult,és először sokáig fekélyes volt, a dokik is csak azt tudták, hogy valami olyasmi, a hatodik orvos, és talán hetedik felírt gyógyszer után múlt el nagy nehezen. Azt sem tudom, hogy kaphattam el, hiszen akkoriban senkivel nem szexeltem sehogy csak maszti volt, és csak a kezemmel fertőzhettem meg, bármi volt is az. A szárítás, szárazon tartás herpesznél elsődleges, mert a nedvesség továbbb szaporítja, Betadinnel is lehet fertőtleníteni, bár nem tudom, hogy a gyógyulást segíti-e?
2016. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak orvos tud segíteni ebben, otthon semmi sem fog segíteni ezen.
2016. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

úgy félek, ez undorito

miért nem a riba ncoknak jön ki

1 partnerem volt, van csak. mégis ilyesmi történik

úgy szégyellem. el se merem neki még mondani ..

2016. aug. 30. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok megint: Az orvosok sem biztosak benne, te magad meg pláne nem tudod megállapítani, mi az? De azért men jel, én is azt tettem. Másik. Én sem kaptam el senkitől. Valami tárgy, amin frissen rajta lehetett valakinek a taknya, mert rá tüsszögött, olyan kézzel mentem ki WC-re. Például aki ügyfélszolgálaton dolgozik, ilyesmi előfordulhat.
2016. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyakori dolog amúgy, a vírust magát a szexuális életet élő emberek 90%-a hordozza, viszont nem mindenkinél jön elő. Ez kb olyan mint a sima herpesz, van akinek legyőzi a szervezete és eltűnik 2-3év alatt vagy pont ennyi ideig képes lappangani és eljönni ha legyengül az immunrendszer.


Most először ecseteléssel vagy leégetéssel kezelik, kapsz immuerősítőt és fél évente kell menned rákszűrésre ezután. A partneredet is kezelni és vizsgálni kell folyamatosan, különben visszafertőz.

2016. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*előjönni
2016. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenképp elmegyek az orvosomhoz. Lehet tényleg nem is herpesz. Remélem.

Férfiaknál hogy van a kezelés?

2016. aug. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!