Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nemi herpeszt mivel kezeljem...

A nemi herpeszt mivel kezeljem Elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Lehet hogy elkaptam orálisan van egy kis seb féle a szeméremajkamon és kicsit ég használtam canesten combit és ülőfürdőt de nem múlt el.

Elmúlik magától vagy menjek orvoshoz és kihez?



2014. ápr. 1. 11:23
 1/7 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, mert nem csak herpesz lehet, hanem vagy 30 féle dolog.
2014. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 féle? és melyik orvoshoz?kell beutaló?
2014. ápr. 1. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha herpesz, akkor sokszor ki fog újulni. A beszerzett herpeszvírus nem irtható ki a szervezetből.
2014. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom sajnos, olvastam, :(

de kell rá valami kenőcs?vagy gyógyszeres kezelés?

2014. ápr. 1. 11:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt már vkinek hasonló?NEkem lehet csak megsérült nem biztos hogy herpesz?
2014. ápr. 1. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőr- és Nemibeteg Gondozóba lehet menni ilyen problémával. Nem tudom máshol hogy működik, nálunk időpontot kell kérni, de általában több héttel későbbre adnak csak.

Esetleg nőgyógyásznak is megmutathatod, oda hamarabb bejutsz, oda nem kell időpont, csak odamész és kivárod a sorod. Mondd meg neki, hogy nem tudtad kihez kell fordulni, úgyhogy ide jöttél. :)

2014. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nálunk kell időpontot kérni. Nem tudom felhívom megkérdezem csak most más problémák is vannak majd ha holnapra se múlik a panasz.
2014. ápr. 1. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!