Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzességet elvesztése utáni...

Ineedyou25 kérdése:

Szüzességet elvesztése utáni másnapi vérzés. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Kissé ittas állapotban szerintem megujjazott engem egy fiú. Nem tudom hány ujjal vagy hogy meddig ment fel de nagyon fájt. És ma amikor megtöröltem magamat ott ,véres lett a wc papír de csak pár csepp vér volt rajta és nem hasonlított a menstruációs vérre.Azóta semmi.Amikor ujjazott akkor nem véreztem csak ma . Szerintetek elvesztettem?

2016. aug. 30. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
A nőiességed? Azt sajnos igen
2016. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%
Lehet hogy lefogtok pontozni, de nemérdekel. Szerintem nagyon gáz, hogy ilyeneket csinálsz.. Gondolom előtte még csak látásból sem ismerted ezt a fiút...
2016. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
2-es ez nem csak szerinted gáz
2016. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ismertem . De ilyen kommenteket nem kérek köszönöm. Meg vagyok ilyedve és segítségre lenne szükségem. Lécci csak az irjon aki segíteni akar és nem megalázni. Mert annak itt nincs értelme.
2016. aug. 30. 18:55
 5/11 A kérdező kommentje:
*ijedve
2016. aug. 30. 19:02
 6/11 anonim válasza:
63%

Ezzel a kerdessel sajat magadat alazod meg nem mi.


Ja akkor nem voltal megijedve mikor reszegen egy fiu felnyomta neked a fikas ujjait igaz?

2016. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Menj nőgyógyászhoz.


Amúgy nem akarlak megbántani de nagyon nem értek egyet az ilyen fajta életmóddal.Legközelebb jusson eszedbe a következmény mielőtt hót részegen egy kiszolgáltatod a tested akárkinek.

2016. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek igazatok van legközelebb nem lesz ez. De igazából nem arról van szó, hogy nem emlékszem hanem arról hogy nem tudom hogy azért fájt e mert felment vagy azért mert nem ment és eröltette.
2016. aug. 30. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem fogok hazudni,nem értek az ilyesmihez.

De ha fájt, akkor az is lehet hogy megsértett és azért vérzik.Fogalmam sincs hogy ha túl mélyre megy vérzik-e, a legokosabb tényleg az lenne ha felkeresnéd a nőgyógyászod.

2016. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elvette a szüzességedet az ujjával. Az is lehet, hogy megkarmolta a héhszájadat, és begyulladt. Onnan is eredhet a vérzés. Jobb lenne, ha dokinak megmutatnád magadat.
2016. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!