Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ujjazással is el lehet veszite...

Ujjazással is el lehet vesziteni a szüzességet, át szakadhat a szűzhártya?

Figyelt kérdés
Ujjazással is el lehet vesziteni a szüzességet, át szakadhat a szűzhártya? Ez milyen gyakori? Azt hallottam hogy ha az első szex előtt megujjaznak akkor kevésbé fáj az első. Ez csak akkor van így haátszakad a szűzhártya ujjazásnál? Ez esetbe az első szex vérzéssel sem jár? NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRLEK!

2014. ápr. 21. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Átszakadhat. De attól még szűz leszel.
2014. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.! Köszi a választ! Válaszolnál esetleg többi kérdésre is? :)
2014. ápr. 21. 01:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Átszakadhat, de a szüzességed meg marad. Válaszolok bármire, ha írsz ;)
2014. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gyakori, attól függ az emberek mit művelnek magukkal. Hát az első szex előtt ha átszakad akkor szerintem lehet könnyebb, ha nem szakad át akkor szerintem mind1 h előtte ujjaztad/k-e. Van akinek vérzik van akinek nem. Amúgy fiú vagyok, szóval így fogadd ezeket a válaszokat:D
2014. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mielott sexeltem volna sokszor megujjaztak..de attol meg nagyon fajt
2014. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezt igazából többféleképpen lehet értelmezni. Általánosan arra gondolunk, ha vki elveszti a szüzességét, ha szexel. De úgy is lehet értelmezni, hogy nem szakadt e még át a szűzhártyája. Mert ugyebár nem csak úgy lehet átszakítani, ha betéved egy fasz... Szóval lényegébeny, ha ujjazod magad és átszakad, akkor még szűz vagy, ugyanis nem szexeltél, hanem csak maszturbáltál.
2014. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja bocs, a kérdésednek csak az első felére válaszoltam :/ a többit sajna nem tudom, de remélem tudtam legalább egy picit segíteni :) 6. voltam
2014. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!