Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete történt az első...

Egy hete történt az első szex, tegnap megjött a menstruációm, de 2 héttel hamarabb; mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk a barátommal, múlt héten szerdán szexeltünk először, óvszerrel védekeztünk, nem volt semmi baj, egészen vasárnapig. Aznap picit barnáztam, tegnap erősebben, ma pedig vérzek és menstruációs fájdalmaim vannak, de a ciklusom szerint két hét múlva kellene megjönnie.

A szex boríthatta fel a hormonháztartásomat, vagy komolyabb baj lehet, és orvoshoz kellene forduljak? Kérlek válaszoljatok!



2016. aug. 30. 23:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Most komolyan mért zavar mindenkit, hogy 16 évesen vesztette el a szüzességét?!

Ha megbíznak egymásban és védekeznek miért akkora baj?

Ha azt a kérdést tette volna fel, hogy "Lehetek-e terhes?" akkor még meg értem, de így...

A nővérem 15 évesen vesztette el, nem bánta meg, most már 29 éves és két kislány édesanyja, az egyik 3 éves a másik 4 hónapos. Én 2 éve, 17 évesen vesztettem el és még együtt vagyunk a barátommal azóta is. Nem mondom, hogy biztosan együtt fogunk megöregedni, de megbánni nem fogom, hogy ennyi évesen és vele feküdtem le.

2016. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

#11: Mert az én világomban az ilyen viselkedés nem képvisel értéket...


Gondolom, jobb most neki, hogy itt siránkozik, hogy jajj mi történt.

Ha a bugyija ott maradt volna,ahol lenni kell, akkor most nem ez lenne.


Annak örülök,hogy ez a lány foglalt. Mert több normális szingli lány van, ő meg csak dugjon minél többször 16 évesen, hisz ha elmúlik ez a problémája, úgyis minden lehetőséget ki fog használni, dugassa magát.

2016. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
0%
16 eves ribike
2016. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Én 15 évesen veszitettem el avval a űfiuval akivel mái napig eggyut vagyokméár éve vele vagyok és nem bántam meg mindenki érzi mikor jon el az ideje ö érzi senkinek semmi köze. de ha azt irta volna " terhes vagyok " akkor meg azért fikáznák itt szegény gyereket
2016. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Amugy kedves kérdezö.ez tök normális dolog mivel neked ez az elsö volt ez a testednek egy uj élmény volt és meg zavarta a hormonokat ne aggodj majd idovel beál a menstruaciod
2016. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nézzétek, nem fogok magyarázkodni olyan embereknek, akiket nem ismerek, és ők sem engem. Ha ettől érzitek jól magatokat, csak tessék. Sajnos itt is látszik a mai szemlélet..mindenkit elítélnek.

Akik próbáltak segíteni, azoknak köszönöm!😊

2016. szept. 2. 20:09
 17/30 anonim válasza:
Annyira gusztustalan, ahogy az emberek ítélkeznek mások felett úgy, hogy nem tudnak róluk semmit. Nem azt kérdezte, hogy "szerintetek jó vagy rossz, hogy 16 évesen vesztettem el?". Keressetek egy ilyen kérdést, ha erre akartok válaszolni. És Kedves Kérdező, egyedül a te döntésed, hogy mikor veszted el és senkinek sem kéne elítélnie téged, akárhány éves is vagy. Egyébként válaszolva az igazi kérdésedre nekem is volt hasonló, valószínűleg nincs semmi bajod.:)
2016. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy csak kicsit megbolydult a szervezeted, ha ez egyszeri dolog, akkor ne ijedj meg. Amúgy is lehetséges bármilyen életkorban, hogy 5-6 nappal előbb jön meg valamiért.

A kedves "16 éves ribizők" pedig késésben voltak, vagy mi? Nem jutott nekik 16 évesen egy partner és most kiélik magukat? Egyébként ma az országos átlag 14-15 év, de a 80-as évek óta teljesen elfogadott a 16 éves kor táján történő első szex. Hol élnek, a Holdon?

2016. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

#18: "Egyébként ma az országos átlag 14-15 év, "

És ez szerinted jól van így?? Függetlenül attól,hogy ez átlag-e vagy nem, még szánalmas.

2016. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért is szánalmas? Már 30 éve is teljesen elfogadott volt és nem korai, ha 16 évesen veszítette el a szüzességét valaki. Talán azóta bármiben felfelé ment a korhatár? Max a gyerekvállalásban, ami érdekes is, hiszen akkoriban 20-22 évesen szültek a nők, ma eszükbe sem jut még olyankor. Annak ellenére, hogy 14-15 évesen szexelnek először. A 16-ban mi a szánalmas? A lányok nagy része addigra 4-5 éve menstruál, testileg érett rá, az biztos. Érzelmileg egyéni az érettség kérdése, de 16 éves korban nem jelenthető ki, hogy egységesen éretlenek. Van aki 18 évesen vagy egész életében az marad.
2016. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!