Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek olyan nőt akinek...

Ismertek olyan nőt akinek baja lett a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Ha igen mi? Ja! És személyesen, nem úgy hogy valakinek a valakije... Kérlek kommentbe írjatok már kort és nemet köszi!

2016. aug. 31. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem és baráti körben és családban is előfordult, hogy fogamzásgátló szedése alatt visszatérő fertőzések, főleg gombás alakult ki. Hiába minden kezelés, mindig pár hét után visszajött. Amikor abbahagytam, utána elmúlt és azóta semmi gond.

Szexuális vágyam szinte teljesen eltűnt. Ezt is tapasztalták más ismerőseim is.

Így utólag nem volt jó ötlet szedni, főleg nem 10 éven keresztül. De az orvos is mindig azt mondta, hogy szedjem, miért nem akarom szedni. Végül is 10 éven keresztül mesterségesen működött a rendszer, aminek meg is lett a következménye. Amikor abbahagytam megbolondult a működés, cisztáim lettek.

Ha újra fiatal lehetnék, soha nem kezdeném el szedni. Vannak más védekezési módszerek is, amik nem is ártalmasak.

Ismerősi körben még sokan tapasztaltak hízást. Nálam ez nem volt.

2016. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan nekem: borzasztó súlyos aknét okozott, folyamatosan tele volt az arcom gyulladásos aknéval, kinyomhatatlan cisztákkal! Az orvosok meg mondták hogy jaj kell a gyógyszer majd attól elmúlik, adtak másikat mindig és végül kiderült hogy konkrétan a tabletta okozza mert gyakori mellékhatás az akné, csak nem akarták elfogadni...
2016. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is voltam pattanások is. Pedig állítólag valaki pont pattanásra szedi :)
2016. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugye? Nekem direkt antiandrogént adtak hogy majd az elmulasztja... Aha, sokkal rosszabb lett, inkább elviseltem volna azt az 1-2-t vérzéskor, de nem... Szebb volt a bőröm a szünetben! Végül egy nem antiandrogén lett a megoldás, végre nem a pattanásokra kaptam hanem a célra és jéé :D
2016. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem egész hónapban voltak kisebbek, mensi előtt meg nagy gennyes kelések nőttek rám.

Nagyon sokat szenvedtem miattuk.

De ugye ezt sem mondta senki, hogy ettől lehet.

Na mindegy, most már ez is megszűnt. Most egész hónapban nincs, néha mensi előtt kijön valami nagyon picike, ami semmi gondot nem okoz.

2016. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Régi barátnőmnek nagyon durván nem volt étvágya tőle, 43 kilóra fogyott(!) 156 cm-rel, de nem volt anorexiás, tudta, hogy sovány, és hízni akart, de nem tudott.
2016. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogytam vagy... 15 kilót, pedig ettem egy csomót. Pajzsmirigyemre hatott rosszul, plusz libidómat a pincébe vitte.

Három hónap szenvedés után befejeztem.

2016. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem a libidóm a föld alá csökkent és másfél havonta gombás fertőzésem volt. Edzés és diéta mellett is jöttek fel a kilók, nagyon lassan, kb. egy év alatt 5 kiló, de bosszantott, hogy nem ér semmit a kemény edzés és az étrend változtatás. Most hagytam abba múlthéten, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.

19/L

2016. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! a kérdés az volt h SZEMÉLYESEN nem az amit te saját magad kigondoltál róla vagy az ami befolyásolt téged...
2016. szept. 9. 13:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kommenteket is, lehet, hogy az egyik én vagyok ;) épp annyira relevánsak és valóságosak, mint az itteni hozzászólások.
2016. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!