Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hetes babámat szoptatom,...

Cshszandi kérdése:

2 hetes babámat szoptatom, begyulladt az egyik mellem és "takony" állagú anyag jön csak belőle, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Holnap találkozom szoptatási tanácsadóval és jövő héten orvoshoz is megyek, de hátha más is látott már ilyet és megosztja a tapasztalatait. Tehát az egy dolog, hogy begyulladt a mellem, de mi az ami jön belőle? Konkrétan takony állagú tej, az is alig préselődik ki, egy-egy fejésnél kanálnyi mennyiség. Babócám tud szopizni ebből a mellemből is, azt nem tudom hozzá mi jut el. Járt már így valaki? Mi ez? (A másik mellem teljesen rendben van.)

2016. szept. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem várnék vele a jövő hétig, hanem holnap egyből orvoshoz fordulnék!
2016. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is egybol mennek a dokihoz, egy ilyen pici babanal nem kockaztatnek, hogy mi az ami a gyomraba jut.

2 gyerekem van, egyiket 22 honapig, masikat 18 honapig szoptattam, gyulladt is be parszor a mellem az elejen, de ilyesmi sosem jott belole... Helyedben elmennek orvoshoz legkesobb holnap!

2016. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos szakemberhez nem egyszerű időpontot szerezni, csak "sima" orvoshoz tudnék most menni. De sikerült telefonon 2 hozzáértő orvossal is beszélnem (az egyikhez megyek hétfőn) és elláttak tanácsokkal. Megnyugtattak, hogy csak sűrű anyatej ami jön! És szoptassak sokat a gyulladt mellből, előtte meleg, utána hideg borogatást tegyek rá, masszírozást most ne alkalmazzak.
2016. szept. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!