Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek nagyobb lett a...

A barátnőmnek nagyobb lett a csiklója. Többi lent?

Figyelt kérdés
Amikor szeretkezünk akkor bírja,de utána faj neki a hüvelyénél.Mi lehet a baj?

2016. szept. 2. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A csikló, és az egész szerv is megduzzad szeretkezés közben, hogy be tudja fogadni ugye a péniszt, amikor már nincs többé benne, idő neki, mire megint visszanyeri eredeti formáját (de minden esetben így történik, hihetetlenül rugalmas) és addig kicsit kényelmetlen tud lenni. Nekem is van ilyen, utána kicsit furcsa járni. De menjen biztosra, nézesse meg, hogy minden mást ki lehessen zárni.
2016. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is fenn áll ez a "probléma" de jószerivel csak járás közben kellemetlen kissé. Viszonta párom imádja hosszan szopogatni mert bejön neki hogy ekkorára megduzzad és sokáig úgy is marad. Nekem az évek múlásával egyre jobban kijött és duzzadt meg akárcsak a kisajkaim.

48/N

2017. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!