Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvárjam vele a menstruációt?

Megvárjam vele a menstruációt?

Figyelt kérdés
Canesten Kombit akarok elkezdeni, ami 3 napos kezelés, és menstruáció alatt nem lehet használni. Nem tudom pontosan, hogy mikor kellene megjönnie, de a napokban (értsd úgy 3-4 nap múlva lenne esedékes). Szerintetek elkezdjem használni a gyógyszert, hátha pont végig tudom csinálni, vagy a biztonság kedvéért inkább várjam meg, amíg megjön és teljesen el nem múlik a menzeszem? Ha kezelés alatt véletlenül megjön, akkor abba kell hagynom, viszont úgy hatástalan lesz és kezdhetem elölről. Szeretnék minél előbb megszabadulni ettől a gusztustalan betegségtől :(

2016. szept. 3. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezd el, hátha még nem jön meg addig.
2016. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd Meg míg megjön. Addig használd csak a krémet.. Ha vége a menzesznek mehet a kúp is
2016. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!