Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet tőle bajom, ha Canestent...

Lehet tőle bajom, ha Canestent használok, de már nincs gombám?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy hüvelygombám lett a múlthéten. Na, igen, de persze estére "durrant be" a dolog, és aznap már nem volt lehetőségem kúpért menni. Ami, mint utólag kiderült, nem is volt gond, mert reggel arra ébredtem, hogy megjött. A mensim első pár napja szenvedés volt. Bevetettem mindent, amit csak tudtam, hogy elmúljon, változtattam az étkezésen, stb, és amolyan fantasztikus gyógyulási folyamat ment végbe a testemben, hogy most már szinte 100%-ig tünetmentes vagyok. Egy egészen icipici viszketést tapasztaltam még tegnap, de ma egyáltalán, semmi bajom tünetileg. Örülök, hogy így alakult, viszont kicsit félek is, hogy most sikerült lecsökkentenem a fertőzés erősségét, ezért jobban érzem magam, de, ha nem használok hüvelykúpot, akkor lehet, hogy kiújul a dolog, azt pedig nem szeretném. Érdemes szerintetek úgy hüvelykúpot venni, hogy mára már egyáltalán, egy kicsike tünetem sincs, vagy inkább higgadjak le, és örüljek, hogy így elmúlt?

2016. szept. 4. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ritkán használj
2016. szept. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!