Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó lesz ha addig Canestent...

Jó lesz ha addig Canestent használok?

Figyelt kérdés
Ma éreztem,hogy viszket és ég a puncim és be vannak pirosodva a szeméremajkaim,és túró szerű váladék volt ott,pedig mindennap mosom rendesen.Én gombára gyanakszom.Legközelebb csak hétfőn tudok dokihoz menni,a köv.3 napban halaszthatatlan programom van.Ha addig Canestennel kenegetem a szeméremajkaim,az jó lesz?
2011. jún. 2. 19:47
 1/3 anonim válasza:
Vegyél Canesten combit...nekem az mindig beválik..van benne 3 hüvelykúp meg egy egész tubus krém.. :D nekem mindig jo..van is itthon mindig egy dobozzal.
2011. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább bírd ki, még a végén kiderülhet, hogy nem gomba, vagy nem megfelelő a kezelés.

Az előzőnek (is) annyit, hogyha szükség van rá, hogy legyen otthon, meg gyakran előjön, az azért lehet, mert csak ímmel-ámmal van kikezelve ilyen szélesspektrumú vacakkal, amire már bizonyára rezisztensek a mocskok. Egyszer kikezeli az ember, célzott szerrel, tenyésztés után, akkor nem kéne kiújulnia (meg persze a partnert is kezelni kell, mindent fertőtleníteni) És sajnos jó orvos is kell, mert némelyik lustaságból vagy ki tudja milyen okból csak annyit javasol hogy canesten, azt cső...

2011. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn mindenképpen menj orvoshoz!
2011. jún. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!