Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 3x nem jött meg menszeszem...

Már 3x nem jött meg menszeszem ez normális vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok szóval.nem attól tartok de 14 vagyok ez ilyenkor még noemális hogy kimarad vagy keressem a nőgyógyászomat ?

2016. szept. 4. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Doki! Valami van a hormonrendszereddel. Ha most mész, talán még meg lehet fogni. Holnap indulás!
2016. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig rendszeres volt? Mikor volt az elsö? Volt-e életmodbeli nagy változás nálad?
2016. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korábban hogy működött a dolog?
2016. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja. Orvos.


PCOS is lehet, de egyéb kór is. Mindenképp doki.

2016. szept. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez 14 évesen nem ritkaság. stresszesebb helyzetben, esetleg ha fogyókuráztál, vagy túlerőlteetted a sportot, idegen helyen töltötted a nyarat, repülőutad volt, időeltolódással, feszült vizsgád volt, stb. Ilyen életkorban még nem teljesen aktiv a női rendszer. Az nem árt, hogyha elmész nőgyógyászhoz. Nekem sok dolog bekavart , abból leirtam párat. A repülőutak pl. nekem mindig bezavartak, vagy előbb jött meg utána, vagy később, de mindig boritotta, amikor 3 hónapig külfölödn voltam, teljesen kimaradt... Szerintem kérdezd meg anyukádat, voltak-e neki is hasonló gondjai, ezek a hajlamok, érzékenységek gyakran öröklődnek.
2016. szept. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mióta van meg? Eddig mennyire volt rendszeres és pontos?

Annak, hogy kimarad számtalan oka lehet. Stressz, drasztikusan megváltozott táplálkozás, hormonális probléma (állandó vagy átmeneti). Ha pár évente előfordul ilyesmi még nem gáz, de ha sűrűbben ismétlőik és tartósan, akkor doki mert valami nincs rendben.

2016. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen idős korban még nem biztos hogy beáll rendszeresre a menzeszed.

Bár nem hinném, hogy gond lenne, nem vagyok orvos, én mindenképp megnézetném csak a megnyugvás kedvéért.

23/L

2016. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2 ece van meg es eddig rebdszereseb honap vegen mindig megjott

igazabol nem.volt semmi olyan valtozas az eletembeb

2016. szept. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!