Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár hete lefeküdtem a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete lefeküdtem a barátommal. De kiszakadt a gumi és mivel este történt csak reggel tudtam bevenni az esemény utánit. Már 2 napot késett a menszeszem ez normális?

Figyelt kérdés
Az esemény utáni: escapelle volt
2010. ápr. 18. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Normális, olyan normális, mint amilyen te vagy!
2010. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az esemény utáni tabletta felborítja a hormonháztartásodat, normális. Egyszer jártam így én is, nekem akkor 1 hetet csúszott. Azt ne kérdezd, milyen gyógyszer volt, mert kb. 4 éve történt (de sose fogom elfelejteni, hogy mennyit késett akkor, olyan ideges voltam, amíg meg nem jött).
2010. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Az eseményutánitól megjött már a menstruációd? Mert ha az megvolt, ami jó lenne, mert ugy lenne a normális...akkor igazából ki sem tudod pontosan számolni hogy mikor lesz a következő normális menstruációd... vagy az előző normálistól számitott 28nap vagy az eseményutánitól számitott 28nap! nem mindegy... ha nagyon izgulsz inkább keress fel egy orvost, és óvatosan az eseményutáni tablettával, mert nagyon bekever a ciklusodba, tudtom szerint évi 3tól többet nem is szabad bevenni!
2010. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
jajj ne parazzatok mar annyit ilyeneken! nagyon keves az eselye h a 72 oras ne hassson+plusz az olyan paroknak akik gyermeket szeretnek tobbszor kell probalkozzanak...nem csak egyszer durr bele aztan mar megis termekenyult a no:) ha sokat stressszeled magad csak meg tobbet fog kesni a mensturaciod.
2010. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze hogy az

nekem kétszer jött meg esemény utánitól elöször persze csak fél napra -.-

2010. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!