Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz kéne fordulnom...

Milyen orvoshoz kéne fordulnom ebben az esetben: nyomásra érzékeny mellek?

Figyelt kérdés

Szokott megduzzadni és érzékeny lenni a mellem, de az mensi előtt pár nappal jelentkezik. Jelenleg 11 napom van még addig, tehát korai lenne. Tegnap délután kezdődött, estére felerősödött, ma reggelre enyhült.

Most nyomásra érzékeny, de kicsit érzek tompa fájdalmat akkor is, amikor hozzá sem érek. Mindkettő fáj, csomót nem érzek sehol sem.

Több helyen olvastam, hogy a nőgyógyászokat leszólták, mert ilyen esetekben hanyagul, felelőtlenül végzik a munkájukat. Most akkor hova menjek? Háziorvos, onkológia vagy nőgyógyász?

Tud valaki megbízható dokit ajánlani Budapesten?

Kicsit beparáztam, köszi előre is a válaszokat.



2016. szept. 5. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nem kell/nem érdemes orvoshoz menni, mert ez majdnem minden nönél van, ez természetes.

De ha tényleg probléma lenne, akkor mindenképpen a nögyógyász lenne az illetékes.

2016. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez normális.

Szinte mindenkinek mensi előtti héten megduzzad, nagyobb lesz és sokkal érzékenyebb, mint egyébként máskor.

Ha nem érzed normálisnak. Akkor én első körben a háziorvos tanácsát kérném ki, ő elmondja, hogy lehet-e valami gond, és ha kell, akkor továbbirányít oda, ahova kell.

2016. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak megzavarodtak a hormonjaim? 1,5 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, mert rosszul voltam tőle nagyon. A ciklusom is elcsúszott 2 héttel. Köszi a választ.

Azt hiszem várok pár napot, ha nem enyhül, vagy ha rosszabb lesz, akkor elmegyek egy nődokihoz.

2016. szept. 5. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet akár izomláz is, vagy túl heves szexuális együttlét után is. Ezzel még sehova sem kell menni, csak ha nem múlik! :-) Ne izgulj! Főleg, ha abbahagytad a tabit!
2016. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló okozza az egészet, várd meg, mire kimegy belöled az összes.
2016. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a hibás. Nekem 1,5 év volt, mire teljesen helyreállt utána a szervezetem.
2016. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!