Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg hónapok óta a...

Nem jön meg hónapok óta a menstruációm, fájnak a melleim, de nem vagyok terhes. Volt valaki ilyen helyzetben? Csak sírok úgy félek.

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem jött meg a mensturációm, mostanában pedig a melleim is elkezdtek fájni. Olyan érzés mint mielőtt meg szokott jönni.

Terhes biztos nem vagyok mert nem voltam együtt az utóbbi hónapokban senkivel.

Viszont most már rettegek orvoshoz menni. Most is csak sírok mert míg legalább melltartó van rajtam, nem érzem de most hogy levettem megint fáj.

Volt valakinek ilyen??

Semmi más tünetem nincs. Hasam nem fáj, rosszul nem vagyok, nem fogytam, nem híztam


21L


2016. szept. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Már orvoshoz kellett volna menni ! Senki se szeret orvoshoz járni de ha muszáj akkor muszáj . Mikor voltál utoljára valakivel ? mert a hónapok ota nem jött meg és a honapok ota nem voltam senkivel nagyon egybe esik és ennyiböl mondhatom valoszinü a terhesség .. egy tesztet én azért vennék ..
2016. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Májusban volt utoljára de akkor sem szex csak ujjazás. Először én is azt hittem onnan került belém mégis valami. Vettem tesztet mikor már 2 hónapja kimaradt és egyértelmű negatív volt. Meg május óta gondolom valami látszana rajtam, hasamon vagy a mellemen de egyik sem nagyobb vagy másabb. Rosszul sem vagyok. Azóta a szexet sem kívánom egyáltalán.

Ennél még a terhesség is jobb lett volna...

2016. szept. 5. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Pedig muszáj lesz elmenned, előtte egy tesztet közvetlen csinálj azért! Miért rettegsz? Évente amúgy is el kell menni.

Valószínű valamelyik hormonod van az egekben, ezt viszont csak orvos tudja kezelni, ad ciklusrendezőt azt pár napig megadott dózisban kell szedni majd abbahagyni és megjön.

Ilyenkor amúgy meg is vizsgálnak tapintással és UH-val is szoktak, sőt akár vérvételre is küldhet. Jobb ha kiderül mi okozza!

2016. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az eredménytől félek. Meg rettegek a betegségektől, az orvosoktól. Soha még egy rossz fogam sem volt, sosem voltam beteges semmilyen téren és félek nagyon.

Én is utánaolvasgattam most este. Igazad van második válaszoló, szerintem is valamilyen hormonprobléma. Még a menstruáció kiamaradása nem járt tünettel de ez a mellfájdalom egyre jobban aggaszt. Rá fogom venni magam! Nem tűnik olyan ijesztőnek ahogy leírtad.

Ment mindkettőtöknek a zöld!

2016. szept. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!