Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm közben szoktam...

A menstruációm közben szoktam érezni, hogy mozog odalent valami. Egyszer pedig pici fehér kukacszerű mozgó valamiket találtam a betéten a vérben. Már több menstruációmnál is láttam hogy ott vannak. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Kèrlek titeket a 'fordulj orvoshoz' válaszokat mellőzzük! :(

2016. szept. 7. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mész orvoshoz, akkor szerinted hogyan fog kiderülni, hogy mi van benned és hogy hogyan kell kezelni?

Számomra elég ijesztő lenne, ha kukacok távoznak belőlem.

2016. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fordulj orvoshoz. Amennyiben azt akarod, hogy elevenen egyenek meg a férgek.
2016. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? Gondolom egészen fiatal. Ha így van, akkor anyukádnak kell ezeket elmondanod. Egyébként féregfertőzésed van, amit tablettával lehet kiirtani a szervezetedből. Nem okoz semmi mellékhatást, és általában csak egyszer kell bevenni azt a tablettát. A házidokidhoz is lemehetsz,ő kiírja neked.
2016. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmesz a dokihoz, hogy ferges vagy. Semmit nem kerdez, ker. Szo nelkul irja a vermoxot. Kivaltod, beveszel egyet(vagy ahogy felirtak) es elmulik. Nem nagy ordongosseg. Valoszinuleg cernagiliszta, nincs nagy bajod, de nem is maradhat igy es nem fog magatol elmulni. Sok mindenkivel megesik egy ilyen fertozes, nem nehez osszeszedni.
2016. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!