Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy hormon zavar?

Terhes vagyok vagy hormon zavar?

Figyelt kérdés
Az elso ciklusom napjan kezdtem el szedni egy fog.gatlot amit nemetorszagban irtak fel nekem (swingo).1 hèt utan viszont abba hagytam. Aznap egyut voltam a parommal es belem is elvezett. De azota tpbbszor is egyut voltunk. De barnas veres enyhe verzesm volt azota h abba hagytam a gyogyszert nem ertem miert nő dokihoz meg nem tudok el menni nincs betef kartyam magyarorszagon szerintetek terhes vagyok vagy hormon zavar? Vagy lehetek terhes igy rogton?
2016. szept. 7. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet.
2016. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is fogamzásgátlót nem szoktak 1 hét után abba hagyni mindig a teljes levél elfogyása után. Másrészt ha nem védekeztetek akkor terhes lehetsz. Te tudod hogy védekeztetek vagy nem.
2016. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hét után nem szabad abbahagyni (kivéve a súlyos mellékhatás: fulladás, trombózis, bénulás stb.).

Viszont így olyan is volt mintha nem szedted volna. Egy hét mire kialakul a védelem épphogy de ha nem folytatod akkor semmit se véd, bár gyógyszere váltogatja és ciklusa, van ahol egy hónap kell ehhez.... Ha másnap abbahagytad akkor simán lehetsz terhes ha nem védekeztetek máshogy, főleg ha voltatok együtt még utána. Mivel nem is 21nap után hagytad abba így össze-vissza lehet peteérés, bármikor mert a gyógyszer megkavar. Teszt 10nappal az aktus után reggeli első vizeletből és 2-4nap múlva ismétlés!

2016. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!