Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácios problémám van...

Menstruácios problémám van remélem tudtok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, a férjemmel 5 éves házasok vagyunk!! Már régóta szeretnénk kisbabát de nem jön össze!!! Minden vizsgálaton már át estünk de mind hiába!!! Sajna a menstruációm is azóta bonyolódott, van olyan, hogy meg van 2 hétig, vagy egy hónapban 2-szer, esetleg előbb jön meg mint ahogy az kellene!! A nőgyógyász semit nem mond pedig maszek hoz járok ami nem kevés anyagilag!!! Ha valaki van ilyen hasonló bajba azt kérem írjon nekem!!! 😢

2015. ápr. 16. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! A lelki okát nem kutattátok? Lehet van egy tudatalatti lelki gát benned vagy a férjedben ami meggátolja a teherbeesést.Érdemes lenne ennek is utána nézni ha még nem tettétek. Sok szerencsét, szeretet és egészséget kívánok a kisbabához.Soha ne adjátok fel :)
2015. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen jó tanács megfogadom!!!
2015. ápr. 16. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:

hormonvizsgálatot csinált?

mert a hormonok biztos nincsenek rendben.

2015. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én a helyedben kikérném más orvos véleményét is. Lehet eljött a váltás ideje...

A hormonvizsgálatot én is szorgalmazom. Be kellene állítania a dokidnak a ciklusodat ahhoz, hogy érdemben tudjatok tenni valamit egy babáért.

2015. ápr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot igazatok van meg ér a doki egy cserét mert már nem azon van, hogy a betegeinek segítsen hanem ki tud akár 10000 vagy 20000 Ft adni neki de nem is ez lene a baj hanem akkor valamit csináljon is érte!!! A hormon rol csak annyit, hogy nem vagyok cukros hanem inzulinos a labor szerint a 29-íg engedet meg de nekem 33 szedek rá gyógyszert!!
2015. ápr. 17. 08:14
 6/11 anonim ***** válasza:

a cukorbetegség vizsgálata az teljesen más.

női hormonokat kellett volna vizsgálnia: ösztrogén, progeszteron, stb. ha ilyet nem csinált, az nagy hiba, és ezt mindenképp pótolni kell. menj el az sztk-ba, mert ott meg fogják neked csinálni, magánúton sokkal drágább.

2015. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és jobb ha bejelentkezel az endokrinológiára is, ha az inzulinod se jó.

oda több hónap a várakozási idő általában, szóval jelentkezz be most.

a nőgyógyászaton viszont a nőihormon-vizsgálatot megcsinálják pikk-pakk.

2015. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőgyógyász nem jár utána a hormonzavarnak. Endokrinológushoz menj, mondd el neki a panaszaidat, vidd el a papírjaidat, majd elküld vérvételre, hátha kiderül valami! És keress másik nőgyógyászt!
2015. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Endokrinológus, ő foglalkozni fog a hormonjaiddal is :)
2015. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak az endokrinológiára hónapokat kell várni! mindenhol több hónapos várólisták vannak. ezért kell elmenni nőgyógyászhoz is, hogy haladjanak a dolgok.
2015. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!