Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Tamponhasználatban...

Csajok! Tamponhasználatban kérnék segítséget. Lehet etől bajom? 13/l

Figyelt kérdés
Másfél éve van meg, mindig betétet használok, legutóbbi alkalommal ki akartam próbálni a tampont,de nem sikerült sajnos. Az osztálytársaim is tampont használnak csak én vagyok ilyen béna. Olvastam itt is, meg mondták is, hogy fel kell nyúlni és kitapogatni az irányát. Két hete múlt el, én azóta minden este zuhanyzáskor próbálkoztam egy kicsit az ujjammal. Felment teljesen,nem fájt. Kb egy hét múlva újra megjön és szeretném már a tampont használni. Ha minden nap feldugom az ujjam nem lesz tőle bajom? Köszönöm a segítséget.

2016. szept. 9. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha mosol elotte kezet, akkor nem.
2016. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem, de feleslegesen nincs sok értelme nyúlkálni, legfeljebb ha élvezed. A hüvely hátrafelé ferdén helyezkedik el, a tampon papírjára rá van rajzolva.
2016. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem élvezet miatt csinálom,hanem mert szeretnék tampont felrakni.
2016. szept. 9. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor nyúlkálj, de nem hiszem, hogy attól lesz könnyebb. Egyszer felnyúlsz, kitapintod melyik irányban kell majd betolni az oké. De mindennap nem pazarolnám erre az időt és tényleg rendesen moss kezet előtte. A másik, ami fontos a testhelyzet, én csak álló helyzetben tudom felrakni, más nő, meg guggolva, vagy úgy, hogy felteszi valamire az egyik lábát, na ezt tényleg ki kell tapasztalni.
2016. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Lehet tőle bajod igen. Próbálj egy tampont vízzel teli pohárba tenni. Nézd meg mekkorára duzzad. Körülbelül lesz 3 cm átmérőjű a nedvességtől. A feltétele nem lesz problémás, mert vékony, de amikor leveszed, az nem lesz kellemes, és elszakad a szűzhártyád. A fertőzések is könnyebben előfordulnak ha már nem zárja el a szűzhártya a hüvelybemenetet. Beszéld meg anyukáddal a használatát!
2016. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jó nagy ökörségeket ír, egy szava sem igaz. Csináld csak, kérdező. Nem lesz tőle bajod.
2016. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!