Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon csere macera?

Tampon csere macera?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy mindenkinél épp olyan macerás a tampon csere mint az én esetemben, vagy csak én reagálom túl a higiéniai előkészületeket? Mindenképp muszáj a fert.törlőkendővel áttörölni a kezeimet, vagy elég ha csak a vizes papírzsepivel érek hozzá mindenhez a wc-ig eljutva? Még kezdő használó vagyok.

Nálam így megy: Kézmosás szappannal,törlés,wc-be be, tampon kihúz, kézfertőtlenítő kendővel kezek gyors áttörlése, tampon felrak és ismételt kézmosás.

Az a baj, hogy nálam ez a procedúra még olyan 10-15 percet vesz igénybe.



2016. szept. 10. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
En elotte alaposan kezet mosok, korom alatt is. Aztan mar nem torlokendozok kozben. Utana a kezmosas persze megvan.
2016. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy néz ki, hogy alapos kézmosás, aztán csere, aztán megint alapos kézmosás. Kb 6-7 perc, attól függ, meddig mosom a kezem.
2016. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én nem használom minden havikor a tampont, de maximum 3 percet vesz igénybe a csere. A folyamat így néz ki: fürdőbe be, alapos kézmosás, tampon ki, gyors kézmosás, guggolás, tampon be és megint kézmosás. Ha pisilni is kell, akkor plusz fél perc. Azért a 10-15-öt nagyon soknak tartom.
2016. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kezetmosni
2016. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: jaj! :O

A többieknek köszi a kommenteket! :)

2016. szept. 11. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Kézmosás, kihúz-betesz-pisi aztán kézmosás. Max. 2 perc.
2016. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon soknak tartom a 10-15 percet. Jó, hogy ügyelsz az egészségedre, de nem kell ennyire túlbonyolítani. Előtte és utána egy alapos kézmosás bőven elég. :)
2016. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!