Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kene tennem? Tovabb lent

Mit kene tennem? Tovabb lent

Figyelt kérdés
Sose volt rendesen menstruacium 12 eves koromtol 16 koromig osszesen 6-7szer menstrualtam. Elmentem nogyogyaszhoz felirt fogamzasgatlot attol megvolt( tudom ez mesterseges) . 10honapja abbahagytam a szedeset es azota egyetlen egyszer jott meg. Voltam mren, verveteleken de az orvos akihez jartam (magan) miutan minden kesz lett es kifizettem neki 50ezer forintot korulbelul ( nem egyszerre hanem a vizsgalatokra) nem erdekeltem tovabb... Valtottam orvosot szinten magant egy problema miatt mentem hozza el es mondtam neki hogy szeretnek utana jarni es "meggyogyulni" vegre mar de vele se ertem el tul sokat ( fogamzasgatlot akart felirni amit nem fogok ismet szedni mert semmi ertelme hogy amig szedem megvan utana semmi es ettol nem fog helyre allni). Jelenleg 19 eves vagyok 2,5 evig szedtem a fogamzasgatlot ... Valakinek hasonlo vagy otlet hogy mi lehet a problema esetleg megoldas? Nem szeretnem hogy kesobb esetleg ne lehessen gyermekem es ugyerzem mindent megtettem es nem kaptam segitseget :(

2016. szept. 11. 01:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Jah es a masik dolgok hogy szeretkezes utan sokszor elkezdek verezni ami 2hetig is tart ( nem nagy mennyisegu ver )

Mehszajsebet talalt nalam az orvos lehet ettol esetleg vagy a problemak hattereben allhat az is hogy hpv-pozitiv lett ( nem a veszelyes fajta)

Nem vagyok nagyeletu no egyetlen egy fiuval voltam akivel mar egyutt is elek!

Koszonom

2016. szept. 11. 01:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írd meg a részleteket privátban, hogy konkrétan milyen vizsgálatok voltak, milyen eredménnyel. Van nem egy nő ismerősöm, akiknek a lehető legkülönbözőbb

okok miatt voltak hasonló panaszaik.

2016. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:) irok
2016. szept. 11. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!