Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön már meg?

Mikor jön már meg?

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársamnak megjött már és nekem még mindig nem. Mindenkitől azt hallom, hogy örüljek neki, meg ne siettetsem, de nem megy. Úgy várom már kb 2-2,5 éve van fehér folyásom nyár elején 1-2 csepp barna valami volt. Nem értem hogy akkor mi a helyzet és én miért vagyok utolsó😞 13/L

2016. szept. 11. 17:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, kedves kommenteket, megpróbálom megfogatni a tanácsaitokat
2016. szept. 13. 21:57
 12/14 Equestian válasza:
De miért zavar? A többiek piskálnak miatta? Ha igen akkor 2 megoldás van vagy lesz@rod vagy tudom,hogy nem szép dolog de esetleg az oszálytársaidnak hazudhatnád hogy már neked is megvan.Nekem már megvan és én először nem örültem neki de mostmár minden hónapban várom.Mondjuk most pont tanulmányi kiránduláson jön még erdélybe ahol turázunk és nem tudok cserélni úgyhogy most kicsit félek.Szerintem neked is megjön nemsokára türelem😊 14L
2016. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát, a régi osztálytársaim piszáltak emiatt, de most az új suliban még nem jött fel a téma. Csak én is úgy várom már. De köszönöm a választ😊
2016. szept. 16. 22:15
 14/14 anonim ***** válasza:

"Zavar hogy már csak én vagyok kislány a témában"

Attól hogy nem jött meg,még lehetsz felvilágosult.Olvashatsz róla stb.

Egyébként tényleg örülj neki.

Majd ha görcsölsz,"baleseted" lesz,számolgatod a napokat a strand miatt,akkor rájössz hogy igazunk volt.

2016. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!