Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várjak a nőgyógyásszal, vagy...

Várjak a nőgyógyásszal, vagy menjek minnél hamarabb ahogy tudok?

Figyelt kérdés

Szóval az volt a probléma , hogy fogamzásgátló mellett barnás, enyhén véres folyásom volt, az utolsó pár szemeknél. Na ebből lement 4 hónap, mire elhatároztam elmegyek nőgyógyászhoz. Elmentem, erre felirt, valami vérzés csillapitót, amit fogamzásgátló mellett kellett szedtem. Abban a hónapban nem volt idő előtti vérzés, se a következőben, most viszont ismét előjött, pedig még van vagy 10 szem a gyógyszerből. Én mennék orvoshoz minnél hamarabb , mert nagyon kellemetlen napokon keresztül ez a kevés vérzés is, plussz a párkapcsolatomnak se tesz jót, mert elmarad a szeretkezés. Anya viszont azt mondja, szedjem végig a következő hónapot is. Viszont annyira visszatérő probléma, hogy már nem akarok várni a csodára :( Csak a kérdés az, hogy barnázás mellett, is megvizsgál-e vajon az orvos...Azért lenne, jó még most menni, mert akkor a következő levelet már tudnám az uj gyógyszerrel kezdeni.

Kb. 1,5 éve szedem ezt a gyógyszert, Harmonet a neve egyébként, 21 szemű, azonos hormontartalmú végig.

21/L


2016. szept. 11. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz szerintem,azzal nem veszítesz semmit.
2016. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz mennék, szóval egy-két tízezrest veszítenék azért, de igazaból én mennék minnél hamarabb !
2016. szept. 11. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű erősebb hormontartalmút fogsz kapni. Barnázás mellett simán megvizsgál a doki.
2016. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En kozepidotajt verezgettem gyogyszer melett anno. Kaptam masikat,elmult.
2016. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mielőbb menj, ugyanis ha ismétlődő akkor a védettség sem feltétlen 100%-os! Másik kell majd.
2016. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!