Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Menzesszel...

Mitől van ez? Menzesszel kapcsolatos

Figyelt kérdés
Menzeszem végén járok, de még mindig olyan, mintha most kéne megjönnie, leszakad a derekam, a petefészkem szúrkál és a mellem is még mindig meg van duzzadva, érzékeny pedig ilyenkor már rég nem szokott. A mostani kevesebb ideig is tartott, a 8 napból lecsökkent 6-ra, és görcsölni sem görcsöltem pedig az elmúlt hónapokban mindig kórházba kerültem. Igaz, most beindultak a táncpróbák szalagavatóra, ettől lehet és csak könnyebben megúsztam, vagy valami más?
2016. szept. 12. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy mitől van nem lehet vizsgálat nélkül megmondani. Hogy mitől lehet? Terhesség, petefészek cysta, petefészekgyulladás. Ezek a legvalószínűbbek. De akár rosszabb is lehet,amivel nem akarlak ijesztgetni. Legjobb,ha elmész orvoshoz!
2016. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve, de köszönöm a válaszod, ment a zöld jel! :)
2016. szept. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!