Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák? Mik az előjelei?...

Méhnyakrák? Mik az előjelei? Ti hogy álltok az oltással?

Figyelt kérdés
Az előjelei érdekelnének, illetve hogy ti beadattátok-e az oltást, és hogy mennyire gyakori betegség.
2010. ápr. 22. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már bármiféle tüneteid vannak, az rég gáz. El kell menni évente nőgyógyászati szűrővizsgálatra, és akkor időben elkapják. Az oltás pedig jó ötlet, ha most lennék tini, biztosan beoltatnám magam.
2010. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nemcsak a tinik oltathatják be magukat.az oltás 25 éves korig kifejti a hatását,függetlenül attól,hogy már nem vagy szűz.(nőgyógyásztól tudom)
2010. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, de én már 38 éves vagyok, ráadásul a továbbiakban (bár tudom, ember tervez, Isten végez) az egyelőre hűséges (lekopogom) férjemmel óhajtok csak szexuális kapcsolatot, vagyis nincs már honnan elkapnom a HPV-t.
2010. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17/L és megkaptam az oltást csak érdekel a dolog hogy mi-hogy van, meddig véd az oltás?
2010. ápr. 22. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oltás sem véd 100%osan. Oltás mellett is járj évente rákszűrésre!
2010. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!