Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endokrinológust keresek?...

Endokrinológust keresek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan endokrinológust keresek, aki ír fel erősebb antiandrogén gyógyszert (pl. Androcur) fiatal nőknek. 25 éves vagyok és borzasztó magas férfihormon szintjeim vannak egy genetikai betegség miatt (CAH)

Ezért megállíthatatlanul hullik a hajam, és ez addig folytatódna, amíg kopasz nem leszek, mint egy férfi. Az eddigi orvosaim mind elbagatellizálták a problémát, mivel összefogott hajnál még nem olyan feltűnő - de sajnos rohamosan romlik a helyzet.A másik, hogy szteroidot adnak (erre a betegségre azt szoktak adni, de én rosszul vagyok tőle és nem is segített, hosszú távon pedig elhízást okoz).

Tehát keresek egy olyan orvost, aki fog.gátlón kívül (azt már szedek) hajlandó más antiandrogént is felírni.Remélem tudtok segíteni, mert már nagyon kivagyok.



2016. szept. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnéztek azért egyébként pajzsmirigyre? IR-re?
2016. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs IR-em, tiszta a petefészkem, mindig volt peteérésem, normális ciklusom, autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van, amire tavaly nyár óta szedek gyógyszert, a PM működésem egyensúlyban van. Ezt a betegséget ami nekem van, genetikai vizsgálattal állapítják meg és ha az pozitív, az minden mást kizár.
2016. szept. 12. 18:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérlek benneteket a kérdésre válaszoljatok, a vizsgálatokat mind elvégezték, amit el lehetett.
2016. szept. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!