Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megmaradt egy fel level...

Megmaradt egy fel level fogamzasgatlo. Szedhetem azt tovabb?

Figyelt kérdés

Januarba le altam a fogamzasgatlo szedessel, mert feleslegesen terheltem volna a szervezetemet.

De meg maradt egy fel level ... ami csutortoki naptol kezdodik.

A gyogyszer nincs lejarva, 2017ig jo azt irja rajta.

Szedhetem ezt tovabb?

Ha pl mensim ma jon meg (hetfo) akkor be vehetem ma a csutortoki gyogyszert?

Van ennek jelentosege,hogy melyik nap melyik naphoz tartozo bogyot veszem be?vagy az csak siman azert van nap szerint teve,hogy könnyebb legyen nyomon követni?


2016. szept. 12. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak úgy poénból szedd be, gyógyszert nem hagyunk meg!
2016. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szegény afrikai országokban nincs pénz gyógyszerre, mi meg kidobáljuk, felháborító!
2016. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a fél levelet csak úgy beszednéd? Akkor már be kellene egy teljeset. Miért hagytad abba fél levélnél? Ez így nem jó. És nem nem szedheted be csak akkor ha folytatod tehát egy másikból még egy fél levelet be kell szedned hogy teljes legyen. Dobd ki.
2016. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél levelet ne szedj be, akkor egyrészt nem fog védeni másrészt meg felborul a ciklus és gondokat okozhat.
2016. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert hagytal felbe egy levelet? A ciklus(level) vegen hagyjuk abba a szedest. Epp ezert fel levelet ne vegyel be most se!!
2016. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos úgy gondolod, hogy íratsz még ki hozzá ugyanezt a fajtát, és újból elkezded szedni? Nem lehet érteni, hogy mi a célod a fél levéllel. Ha így van, hogy váltasz ki hozzá, és egyforma minden gyógyszered, akkor elkezdheted a fél levéllel, de időben gondoskodj a receptről, hogy tudd folytatni a hónapot.
2016. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnezest ha rosszul fogalmaztam meg a kerdest. Termeszetesen szednem tovabb.. es miutan be szednem ezt a megmaradt fel levelet megvennek egy egesz dobozt es igy tovabb. Csak gondoltam el kezdhetem ezzel a megmaradt fel dobozzal
2016. szept. 13. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!