Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szőrbenövés lehet?

Ez szőrbenövés lehet?

Figyelt kérdés

Eddig mindig borotváltam magam intim területen, és elég rosszul bírja a bőröm, meg mindig kipattog utána. És elhatároztam hogy elmegyek intim gyantáztatni, ezért elkezdtem növeszteni a szőröm, de szerintem benőtt a szőrszál, és 2 pattanás szerűség is kialakult, az egyik elég nagy, kemény és rózsaszín színű, a másik viszont picike és a teteje fehéres, és nagyon be van gyulladva.

Mit tudnék csinálni? Vagy esetleg a kozmetikus ha elmegyek gyantázni tudna velük kezdeni valamit? Mert már eléggé fáj, és esztétikailag sem valami kedvező



2016. szept. 13. 17:08
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Ha valaki képet kérne tőled a kényes területről, nehogy megtedd!

Egyébként ha nagyon súlyosnak találod a helyzetet, azt javaslom, egy orvost keress fel, ő többet tud mondani és segíthet is!


19/L

2016. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szőrtüszőgyulladás, gyantázás után gyakran előfordul. A fehér tetejű csomó már gennyes gyulladás lehet, ezt két oldalról fogd meg, mintha ki akarnád nyomni, de ahelyett, hogy kinyomnád, húzogasd szét, így a seb meg fog nyílni, és a genny távozik. Patikában vény nélkül tudsz venni Tetran kenőcsöt, azzal kenegesd, és ha a következő gyantázás után is előfordul, akkor sajnos más módszer után kell nézni.
2016. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!