Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bő vérzés ellen?

Bő vérzés ellen?

Figyelt kérdés

Tegnap este jött meg(nem elsőként, kb. negyedszerre), mikor zuhanyozni készültem, láttam egy kis vérfoltot, úgyhogy éjszaka felraktam egy éjszakai betétet. Hát nem bántam meg végül. És ma reggel sulira is éjszakai betétet raktam fel, de suli végére átáztam, mert nem cseréltem egyszer sem.Annyira sok vér volt a betéten, meg a nadrágomon, hogy nem hittem el. Mikor hazaértem ismét felraktam egy éjszakait. 2 óra múlva megint átáztam, csurom vér volt a nadrágom, pedig otthon voltam. Talán azért lehet ilyen erős, mert az előző menstruációmnál nagyon-nagyon kevés vér jött? Csak néhány pecsét volt a betéten.

Eddig sosem volt ilyen erős, nem tudom holnap mi lesz velem a suliba. Ma is nagyon féltem, hogy nehogy észrevegye valaki, hogy átáztam. Van valami, amivel elvileg nem lesz ilyen bő a vérzésem?



2016. szept. 15. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 13 éves vagyok.
2016. szept. 15. 16:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Erős vérzés általában a menzesz első 1-2 napjában szokott lenni,aztán lecsökken. Kérjél a háziorvosodtól Calcimusc injekciót és ilyenkor azt iszogasd. Nincs káros mellékhatása és csökkenti a vérzés erősségét.
2016. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csereltel egyszer sem, akkor jo hogy ataztal... nekem nincs olyan tul eros verzesem, de amig csak betetet hasznaltam, minden szunetben cserelnem kellett. Egyebkent az always ultra a legjobb, ami ilyen lyukacsos feluletu. Nekem amikor felallok olyan hirtelen folyik ki, hogy a tobbi fajta nem szivja fel. Reggel pedig, betet+tampon komboval is atazok, amikor felallok. Nem tudom, hogy vagyok osszerakva, de fekve hiaba mocorgok, csinalok akarmit, nem jon ki egy csepp sem, mas meg alvas kozben is atazik. 17/l
2016. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem bő vérzés, tök normális. De ha nem cseréled, nem kell csodálkoznod, hogy átázol. :)


Nekem néha egy tampon másfél óráig sem elég - betét meg azonnal! átázik... pech, nem minden mensi uolyan.

2016. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem erős, hanem normális vérzés. Nekem nagyritkán eljátszik a szervezetem azzal, hogy pár napot összevon (pár évtizednyi közel egyforma, normális erősségű menses után). Egyszer 20 percen belül sikerült átáznia egy normál tamponnak... Na az zavaró volt, szerencsére itthon voltam. Egész nap a suliban egy betéttel nem csoda, ha átázol...

A vér pedig nem olyan sok ml-ben kifejezve, de átkozottul jól szét tud mászkálni anyagokon, ez ilyen.

2016. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) ment a zöld kéz!
2016. szept. 16. 14:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem, hogy normális vérzésem lenne, mert az első nap ha nem jött ki min.50 ml, akkor 1 ml sem..
2016. szept. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!