Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék éjszakai átázás...

Mit tehetnék éjszakai átázás ellen? SOS!

Figyelt kérdés

Éjszakára mindig Always éjszakai betétet használok,a legerősebbet.Kb.fél éve menstruálok,és az utolsó kettő menstruációmnál tűnt fel ez a probléma:

Az erős betét ellenére többször ébredtem úgy,hogy tocsog a betét,tiszta vér a pizsamám,a combom,kéttenyérnyi vérfolt van a lepedőn,matracon,takarón.Ilyenkor lehet mindegyiket beáztatni a fürdőkádba...Na meg a bugyim is minden nap véres lesz.Ha nem olyan erős a vérzés,akkor is olyan lesz a bugyim,mert éjszaka nagyon mozgok,rugkapálok.Mit javasoltok,mit tegyek? 13 éves



2014. dec. 15. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm beállítja ébresztőórát alvás feléhez, és cserél betétet. Esetleg ha nem idegenkedsz tőle, próbáld ki a tampont, és akkor betéttel együtt.
2014. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lehető legkésőbb tegyél fel tampont+betét és korán cserélj. velem volt olyan, hogy azért áztam át, mert lusta voltam felkelni :/
2014. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg plusz vattát nem próbálták még berakni? Persze a tampon+betét kombó is jó, csak sokan óckodnak attól, hogy éjszakára is tampont rakjanak be.
2014. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én felnőtt pelenkát használok, csak rohadt drága.
2014. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a tampont nem ajánlják ilyen korban,mert átütheti a szüzhártyát.De egyébként jó lenne,mert úszásra járok,és nagyon rossz,hogy kimarad egy hét edzés.
2014. dec. 16. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha úszol, akkor tampon, a hártyát meg szrd le, az csak egy bőrdarab.

A pénisz a lényeg ;)


Amúgy szoros (dupla) bugyi, hogy rád szorítsa a betétet és félúton ébresztő.

2014. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
feküdj hason, akkor nem folyik félre, érdekes módon előre se hanem a helyére. A többit meg már előttem leirták
2014. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!