Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete fájó, égő érzést tapasztalok a hüvelybemenetemnél. Néha teljesen kiszárad, néha pedig nagyon benedvesedik. Nagyon ritkán, inkább csak akkor, amikor izzadtan hazaérek a munkából, kicsit viszket is. Már szexelni se tudunk, annyira szűk, hogy az ujjam is alig fer be. Az intim lemoso csípi. Gyakrabban kell pisilmem is, mint szoktam. Lehet, hogy felfazas? Az elmúlt egy évben 4szer fáztam fel. Tavaly volt egy teljesen tunetmentes gombas fertőzésem. Orvoshoz se tudok elmenni, mert nálunk előre időpontot kell kérni, amit kb. 3 hét múlvára tudnak adni leghamarabb. Addigra meg ki tudja meddig fajul a dolog. Előre félek mert a hétvégén meg fog jönni. Mit csináljak? Valami házi praktika, vagy valami kenocs. Kamillatea

2016. szept. 16. 05:52
 1/5 A kérdező kommentje:
* kamillateát már próbáltam, de nem ment le a gyulladás.
2016. szept. 16. 05:54
 2/5 Lilith1994 ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos de ez lehet gomas fertozes is (az ego erzses miatt pl.)
2016. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lilith1994 ***** válasza:
*erzes
2016. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gombás fertőzés arra jó a Canesten Combi Uno, de mivel gyakran kell pisilned lehet felfázás is, arra pedig jó a tőzegáfonya kapszula. Csak így kívülről nehéz megmondani, hogy mi lehet. A gombás fertőzés erős viszketéssel, szagos, bő folyással jár, a felfázástól meg nagyon gyakori pisilési inger, esetleg a későbbiekben véres vizelet is előfordulhat, de ha ez bekövetkezne, akkor menj el háziorvoshoz, mert akkor már antibiotikum kell.
2016. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cickafarkteás ülőfürdő jót tenne, olvass utána. Ihatod is a teát. Gomba lehet a háttérben. Kérj időpontot a dokihoz, és addig kúráld magad. Kívülről bekenheted Canesten krémmel is.
2016. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!