Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer mellett ez normális?

Gyógyszer mellett ez normális?

Figyelt kérdés

Pár éve szedek már fogamzásgátlót, leginkább azért, mert nagyon rendszertelen volt a havim. Mióta szedem, minden oké. Viszont augusztusban az utolsó szemet egy nappal később kaptam be, valószínű, hogy valahol abban a hónapban kihagytam egy napot. Viszont akkor rendesen megjött azon a hétvégén. Viszont tegnap barna folyásom volt, ami max csak havi után jön és fájt a vesém, ami havi előtt szokott. Ma megint volt barnás folyásom, de a nap végére már véres lett. Pedig pont egy hét múlva, jövőhét szombaton kéne megjönni. A gyógyszerből is pont annyi van még, jól szedtem ezt a hónapot.

Mitől lehet ez? Megesik, hogy gyógyszer mellett is elcsúszik a havi? Vagy ez más is lehet?

Dokihoz ne küldjetek, tudom, hogy menni kell. Most egyéni tapasztalatokra és véleményekre vagyok kíváncsi.


2016. szept. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kimaradt 1 szem, csinálj terhességi tesztet most és 2 hét múlva!

Sajnos 1 kimaradó szem is fel tudja borítani a gyógyszeres ciklust, amíg barnázol/vérezgetsz használjatok gumit, mert lecsökkent hatásfokra és hormonzavarra utal!

Ha mindkét teszt negatív és a doki se mond rosszat, akkor is próbáld jól szedni, mert könnyen beugrik a baba!! :)

Most szedd csak rendesen tovább és mindenképp tesztelj!!

2016. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Augusztus 25.-en szedtem be az utolsó szemet, 24 helyett. utána jött a 7 nap szünet, ami most csak hat volt. Abban meg is jött a havim. Egyszer voltam csak a párommal, másodikán, de nem élvezett belém. Azóta rendesen szedem. Kétlem, hogy ez baba lenne, de hétfőn időpontot kérek dokihoz.
2016. szept. 17. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinalj tesztet 1-2het mulva, egy szem kihagyasa is felborzolhatja a dolgokat.

Mindenkire màshogy hat.

Lehet h a gyògyszer nem is jò Neked.

2016. szept. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!